Laminátové podlahy , Praha, Praha 8

Podlaha ( laminátová podlaha, plovoucí podlaha i vinylová podlaha ) výrazně určuje atmosféru Vašeho interiéru. Vyberte si u nás ze široké škály podlahovin od mnoha ověřených výrobců. Nabízíme laminátové plovoucí podlahy a dřevěné vrstvené nebo masívní podlahy. V našem sortimentu si můžete vybrat také ze široké škály vinylových podlah, linolea a marmolea. Velké množství podlahových materiálů i dekorů uspokojí i nejnáročnější zájemce. K podlahám zajišťujeme odbornou montáž včetně přípravy podkladu a případné demontáže stávajících prvků.

Vedle samotných podlah Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodných podlahových lišt a přechodových profilů.

Laminátová podlaha, má schopnost si zachovat krásu do dlouhou dobu. Dokonalý povrch laminátových podlah je předurčuje pro domácnosti a komerční prostory s vysokou zátěží. Využití podlah je široké, barevnost ( imitace dřeva ), výjimečná elegance, nezničí je vlhkost ani padající předměty. Nezůstávají ani otisky po kancelářských židlích s kolečky.

Zajistěte si ještě dnes návštěvu našeho podlahového odborníka pro konzultaci výběru vhodných materiálů a předběžné zaměření podlahy.

Ukázky našich realizací

Dodávané značky podlah a podlahových lišt

Laminátové podlahy BALTERIO

Laminátová podlaha Balterio má styl zejména díky inovativním nápadům, kreativitě a charakteristickým designům. Od moderního stylu ke stylu True to nature® pomohou vytvářet váš domov.

Plovoucí podlahy PARADOR

Vysoce kvalitní laminátové a dřevěné plovoucí podlahy. Tato značka nabízí širokou škálu dekorů. U laminátových podlah najdete kromě realistických imitací dřeva i imitace jiných materiálů jako jsou beton nebo kámen. Vybrat si můžete i z dekorů navržených předními světovými designery.

Laminátové podlahy KRONOSWISS

Rozmanitost a kreativita široké nabídky dekorů poskytuje mnoho možností využití této laminátové podlahy a vnáší do prostoru Vaši individuální osobnost.

Další dodávané značky podlah a příslušenství

Vyberte si z více značek podlahovin. Široký sortiment materiálů i dekorů Vám zaručeně zpříjemní Váš interiér.

Pokládka podlahy

Vybrali jste si podlahu pro svůj nový interiér? Nezatěžujte se její montáží. My pro Vás zajistíme odbornou pokládku mnoha typů podlahovin.